صوت

حکایاتی از زندگی آیت‌الله‌العظمی شاه‌آبادی

۱۳ داستان از زندگی آیت‌الله‌العظمی شاه‌آبادی که به صورت صوتی تهیه شده است. عناوین این داستان‌ها عبارت‌اند از: ۱. طی‌الارض؛ ۲. زخم زبان زخمی بر زبان؛ ۳. عصای موسایی؛ ۴. نمازهای روحانی؛ ۵. حضرت ابوالفضل علیه‌السلام؛ ۶. در حضور خدا؛ ۷. روشی مناسب برای نهی از منکر؛ ۸. به بزرگ‌ترت بگو بیاد؛ ۹. ماجرای تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم؛ ۱۰. تظاهر رضاخان؛ ۱۱. احدی با من نیست غیر از حق؛ ۱۲. شهامت و شجاعت سیاسی؛ ۱۳. انتقال معنوی به شاگرد.

 

بیشتر بخوانید
کتاب صوتی زندگی‌نامه آیت‌الله‌العظمی شاه‌آبادی

تبیین زندگی بزرگان دین و ارائۀ الگویی مناسب به تمام انسان‌ها، از رسالت‌های اصلی ابزار رسانه‌ای است. آیت‌الله‌العظمی میرزا محمدعلی شاه‌آبادی، به عنوان شخصی که عمر بر سر تزکیۀ نفس و اجرای صحیح احکام الهی در زمانۀ خود و تأثیر بر زمان و زمین‌های دیگر نهاده، می‌تواند الگویی خارج از افراط‌ها و تفریط‌های معمول برای هر انسانی باشد. نخستین قدم در شناخت چنین افرادی، آشنایی با سبک زندگی و مسیری است که در طول حیات دنیوی خود پیموده‌اند. کتاب صوتی زندگی‌نامۀ آیت‌الله‌العظمی شاه‌آبادی، به نحو اجمال به خاندان، تحصیلات، خدمات، مبارزات، منش زندگی و اخلاق الهی این عارف کامل پرداخته.

بیشتر بخوانید

احترام عجیب امام خمینی نسبت به تصویر استادش، آیت‌الله شاه‌آبادی.

مدت ۰۲:۳۱

بیشتر بخوانید

حجت الاسلام عالی خاطره‌ای از مرحوم شاه‌آبادی بزرگ تعریف می‌کنند: روزی یکی از آقایان با مرحوم شاه‌آبادی به مشکل برمی‌خورد و با ایشان قطع ارتباط می‌کند. چیزی نمی‌گذرد که در خواب می‌بیند قیامت شده و پناهگاهی ندارد. در میان آن مهلکۀ هولناک آقای شاه‌آبادی را در جای بسیار امنی می‌بیند و...

بیشتر بخوانید