یاحسین؛ ذکری برای نجات

یاحسین؛ ذکری برای نجات

یکی از پامنبری‌های آقای شاه‌آبادی با دیدن خوابی پس از مدت‌ها سراغ ایشان می‌آید و آن را تعریف می‌کند. خواب اینگونه بوده که در صحرای قیامت همه در حال جزع و فزع بوده‌اند، اما آقای شاه‌آبادی در جای امنی قرار داشته‌اند. از ایشان می‌پرسند که برای نجات چه کنیم. می‌گویند من ذکری بالاتر از یاحسین علیه‌السلام ندانم. همگی فریاد یاحسین علیه‌السلام می‌زنند. بعد از شنیدن این خواب، آقای شاه‌آبادی می‌گویند هیچ بُعدی ندارد یکی از اسم‌های اعظم الهی ذکر یاحسین سلام‌الله‌علیه باشد. 

نظر خودتان را ارسال کنید

نسیم
جمعه, ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
سلام و ادب ببخشید تکه اول ویدیو چرا نیستش؟ این ذکر رو برای نجات کی فرمودند؟ جریان خواب چیه؟
abrmim
يکشنبه, ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
سلام خدمت شما از این فیلم همین یک قسمت در اختیار ما بود. یکی از پامنبری‌های آقای شاه‌آبادی با دیدن خوابی پس از مدت‌ها سراغ ایشان می‌آید و آن را تعریف می‌کند. خواب اینگونه بوده که در صحرای قیامت همه در حال جزع و فزع بوده‌اند، اما آقای شاه‌آبادی در جای امنی قرار داشته‌اند. از ایشان می‌پرسند که برای نجات چه کنیم. می‌گویند من ذکری بالاتر از یاحسین علیه‌السلام نمی‌شناسم. همگی فریاد یاحسین علیه‌السلام می‌زنند. بعد از شنیدن این خواب، آقای شاه‌آبادی می‌گویند هیچ بُعدی ندارد یاحسین علیه‌السلام یکی از اسم‌های اعظم الهی باشد. حق با شماست. باید در متن آورده شود. اصلاح می‌شود ان‌شاءالله. ممنون از شما.
علی الهادی
جمعه, ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
لطفا میشه تمام سخنشون در ویدیو در متنی بنویسین چون خیلی حرفاشون متوجه نشدم
abrmim
يکشنبه, ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
سلام بر شما. این پیوند را ببینید: yon.ir/ruq8D
ناشناس
شنبه, ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
سلام، این خاطره مربوط به آیت الله شاه آبادی بزرگ است، اگر دقت کنید آخرش مرحوم جناب حاج شیخ نصر الله می فرماید: بعدش مرحوم آقا فرمودند...
ali
چهارشنبه, ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
یاحسین
مریم
دوشنبه, ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
متشکرم کاش دیدئو های بیشتر از ایشون بزارید
زمانی
دوشنبه, ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
متشکرم کاش ویدئو های بیشتری از ایشون بزارید.
زمانی
دوشنبه, ۱۳۹۹/۰۳/۱۹
متشکرم کاش ویدئو های بیشتری از ایشون بزارید.